Opinie o Tradeallcrypto; Czy warto inwestować?

Opinie o Tradeallcrypto; Czy warto inwestować?

Słyszeliście już opinie o Tradeallcrypto? W Internecie obecnie można znaleźć coraz więcej informacji na temat tego serwisu. Ale o co tyle szumu? Tradeallcrypto to kolejny z serwisów internetowych specjalizujących się w inwestycji w kryptowaluty; innymi słowy – giełda kryptowalut. Jak w przypadku każdej innej inwestycji, przed przelaniem pieniędzy warto sprawdzić opinie o Tradeallcrypto, aby wiedzieć, komu tak naprawdę te pieniądze przelewamy. W przypadku Tradeallcrypto, jak się okazuje, opinie są raczej pozytywne. Większość wypowiadających się inwestorów ocenia, że w porównaniu do innych brokerów kryptowalut, Tradeallcrypto oferuje więcej benefitów i kładzie dość spory nacisk na edukację swojego inwestora tak, aby mógł prowadzić transakcje świadomie, a także uczyć się samodzielnie oceniać ryzyko i osiągać jak największe zyski. Przyjrzyjmy się więc stronie internetowej samego serwisu, na której powinniśmy znaleźć niezbędne informacje.

Informacje o brokerze Tradeallcrypto

Zanim zdecydujesz się zainwestować swoje ciężko zarobione pieniądze, powinieneś zebrać jak najwięcej informacji o brokerze, w tym przypadku Tradeallcrypto, i o jego systemie działania. Chodź giełda działa w polskim markecie już od jakiegoś czasu, najwięcej informacji można znaleźć w języku angielskim. W większości są to krótkie podsumowania informacji, które można znaleźć na stronie internetowej. Warto więc zacząć zbieranie informacji o brokerze Tradeallcrypto od odwiedzenia https://tradeallcrypto.org/. Strona wydaje się dość przejrzysta, profesjonalnie zbudowana. Na stronie głównej zajdziemy dość prosty formularz rejestracji, możliwość wyboru języka (mamy do wyboru polski, angielski, rosyjski i niemiecki), a także trzy zakładki: rodzaje kont, instrumenty i o nas. Na początek najbardziej nas zainteresowała ta ostatnia część. Informacje o brokerze Tradeallcrypto są tam podzielone na osiem podkategorii, o których wspomnimy później. Do najważniejszych, naszym zdaniem, informacji należy regulamin; dość standardowy w porównaniu z innymi serwisami inwestycyjnymi oraz informacje o firmie. Serwis Tradeallcrypto powstał w 2008 roku, od tego czasu rozwija się działając na międzynarodowych rynkach. Jak sami się reklamują: są dostępni dla wszystkich, a aby pomóc początkującym inwestorom zdobyć niezbędną wiedzę i doświadczenie, przy założeniu konta inwestycyjnego oferują niezbędną pomoc w postaci materiałów szkoleniowych.

Tradeallcrypto a oszukiwanie użytkowników

W przeszłości giełdy kryptowalut szybko okryły się sławą: zarówno tą dobrą, jak i złą. Od początku powstania kryptowalut mówiło się o sporym ryzyku związanym z ryzykownymi inwestycjami, z drugiej strony jednak łatwość zysku i otwarte możliwości przyciągały coraz więcej zwolenników. Wraz z rosnącym popytem na tego typu serwisy, jak grzyby po deszczu pojawiały się portale, podające się za giełdy, których jedynym celem było oszukiwanie i zwodzenie swoich użytkowników. Jak się ma do tego Tradeallcrypto? Serwis zdecydowanie odcina się od negatywnych praktyk, powołując się na grono zadowolonych inwestorów i przedstawiając ogrom zabezpieczeń i procedur bezpieczeństwa mających chronić użytkowników serwisu i ich cenne fundusze. Firma działa w branży już od wielu lat, utrzymując się na międzynarodowej arenie inwestycyjnej. W razie pytań czy wątpliwości, na użytkowników czeka formularz kontaktowy lub serwis obsługi klienta dostępny pod numerem telefonu bądź adresem mailowym dostępnym na stronie w zakładce O nasKontakty.

Oszuści, złodzieje i dilerzy narkotyków w Tradeallcrypto?

Polityka firmy jest pod tym względem jasna i bardzo stanowcza. Jak wynika z ogólnodostępnych danych – Tradeallcrypto, jak każda instytucja finansowa, jest aktywnym członkiem ruchu przeciwdziałania praniu brudnych pieniędzy. W praktyce oznacza to, że oszuści czy inni kryminaliści nie mogą inwestować w Tradeallcrypto. Brzmi to dość prosto, ale na jakiej zasadzie firma egzekwuje te prawa i w jaki sposób w ogóle weryfikuje, z kim ma do czynienia? Tutaj zdecydowanie uwidaczniają się bariery bezpieczeństwa i system weryfikacji danych. Na międzynarodowej arenie finansowej istnieje coś takiego, jak polityka Know Your Client, czyli inaczej: Znaj Swojego Klienta. KYC – jest częścią polityki przeciwdziałania praniu brudnych pieniędzy i zakłada weryfikację danych potencjalnego inwestora, monitorowanie jego działań w systemie, a także wychodzenie naprzeciw jego oczekiwaniom, poprzez zapewnienie jak najlepszej obsługi klienta. W praktyce, oznacza to, że przed założeniem jednego z pięciu dostępnych kont inwestycyjnych w Tradeallcrypto, inwestor musi przesłać kilka dokumentów między innymi potwierdzających jego tożsamość, adres, posiadanie funduszy i ich źródło. W przypadku, gdy specjaliści serwisu dojdą do wniosku, że mają do czynienia z nielegalną działalnością, oszuści nie będą mogli prowadzić dalszych transakcji, sprawa zostanie skierowana do odpowiednich organów prawa. 

Konta i wypłaty w Tradeallcrypto

Jak już wspomnieliśmy, na inwestorów w Tradeallcrypto czeka pięć dostępnych kont inwestycyjnych, w zależności od wysokości ich inwestycji:

Od 250$ do 3000$ – konto START

Od 3001$ do 10 000$ – konto SILVER

Od 10 001$ do 50 000$ – konto GOLD

Od 50 001$ do 100 000$ – konto PLATINUM

Od 100 001$ bez maksymalnego limitu – konto VIP

Każde z powyższych kont ma inny pakiet dodatków. Jak się można łatwo domyślić, najatrakcyjniejsze dodatki ma pakiet VIP, a przy każdym z kont na użytkownika czeka bonus powitalny, materiały szkoleniowe, zestaw materiałów analitycznych i wdrożenie do działania platformy. Wypłaty w Tradeallcrypto objęte są dodatkowymi środkami bezpieczeństwa, tak, aby Twoje zyski nie trafiły w niepowołane ręce. Wpłaty depozytu i wypłaty zysków z Tradeallcrypto mogą zostać dokonane za pośrednictwem kart płatniczych, tradycyjnych przelewów elektronicznych, portfeli elektronicznych i z użyciem kryptowaluty Bitcoin. Od wyboru wpłaty depozytu zależy jaką metodą otrzymasz swoje wypłaty. Jeżeli w tym celu użyjesz przelewu ze swojego konta bankowego, zyski zostaną przelane na to samo konto.

Powiązane posty

Biden, Nigdy

Editor’s Note: Jeśli chcesz przeczytać więcej plusów i wad na głosowanie na prezydenta Trumpa,...
Top