Wsparcie dla biznesu finanse-gdzie pójść?

BusinessFinanceKannManGehenPl

Ostatnie sprawozdanie Doug Richard na wspieranie przedsiębiorstw w Wielkiej Brytanii podkreślił, że istnieją 3 000 władze i większość z was po prostu kierować ludzi do innych agencji. Może to doprowadzić do niekończącego się cyklu znikania z filaru, aby opublikować i wyjaśnić sobie w kółko. Tak więc, jeśli chcesz pomóc finansować z firmy, gdzie można iść?

Oto różne opcje otwarte, aby pomóc MŚP w Wielkiej Brytanii, można zdecydować się na najlepszą trasę dla Ciebie.

1. Twój bank

High-Street banki (RBS, Barclays, HSBC, Lloyds) z pewnością może udzielić porad dotyczących kredytów, kredyty, rachunki finansowania i można również dać kilka wskazówek na temat rozwoju przepływów pieniężnych i ogólne doradztwo biznesowe . Co do zasady, doradztwo pochodzi od pracowników, którzy są dobrze wyszkoleni wewnętrznie i już wiele firm z zewnątrz, ale niekoniecznie bezpośrednie doświadczenie operacyjne w zarządzaniu przedsiębiorstwem.

2. Doradcy podatkowi

Księgowych są w wielu formach, i ważne jest, aby zrozumieć, czy korzystasz z audytora (odpowiedzialny za sprawdzenie konta po zakończeniu roku), doradców podatkowych (pomoc w kwestiach podatkowych i VAT) lub firmy, aby pomóc w Rachunkowość, sprawozdawczość zarządczy i rachunki. Każdy z nich ma inną wiedzę i nie należy zakładać, że tylko dlatego, że ktoś, kto pomaga z podatków, będzie również udzielać ogólnych porad biznesowych. Można również zauważyć, że wiele firm z Wielkiej Czwórki (PWC, Deloitte, KPMG, E&Y), Mid-Tier (Grant Thornton BDO, Baker Tilley) i szybko rozwijających się, nowsze firmy (stożki, Vantis, Target) może zapewnić Państwu dobre konkretne porady na tematów związanych z finansami biznesowymi. Jednak, upewnij się, że zgodzili się na to konkretnie w piśmie zaangażowania. W przeciwnym razie może uważasz, że jesteś po prostu utrzymanie książek lub monitorowania firmy, i może uważasz, że doradzicie, jak dobrze Twoja firma jest w realizacji i podkreślając potencjalne problemy finansowe. Różnica między tymi oczekiwaniami spowodowała poważne problemy dla wielu firm.

3. Twój własny FD lub CFO

Jeśli masz własne finanse pracowników następnie upewnij się, że najlepiej wykorzystać z nich. Łatwo jest odrzucić zespół finansowy jako zbyt wiele szczegółów i które zawsze wyświetlają negatywne, ale często są bardzo doświadczeni i dobrze wyszkoleni profesjonaliści, którzy mają bardzo dobry wgląd w Twoją firmę. Słuchaj, co masz do powiedzenia i nie tylko ignorować swoje poglądy, ponieważ wolisz usłyszeć wszystkie dobre wiadomości, że dyrektor sprzedaży mówi. Dobry FD lub CFO często ma doświadczenie od innych firm, które można wnieść do firmy.

4. Firmy w niepełnym wymiarze czasu FD

który szybko rośnie popularność dla MŚP, a także większych firm i oferują one doskonałe źródło wsparcia i doradztwa. Możesz dać komuś w swojej firmie w niepełnym wymiarze czasu, który może poprowadzić Cię od swojej wiedzy i doświadczenia w sposób, który jest szczególnie istotny dla Twojej firmy. Jeśli nie możesz sobie pozwolić na własne pełnoekranowy FD lub CFO tych firm (FD rozwiązań, Secantor, Marshall Keen, FDUK, MyFD) może zapewnić wsparcie i Porady potrzebne dla finansów firmy w sposób, który jest bardzo korzystne dla Twoja firma. Z FD lub CFO w firmie, nawet w niepełnym wymiarze czasu, dajesz swojej firmie prawdziwy impuls i skontaktować się z zaufanym doradcą do finansowania porad na temat swojej firmy.

5. Władze

Jak podkreśla Richards przeglądu, może łatwo skończyć uczucie jak jesteś goni penisa, gdy masz do czynienia z tych agencji, a czasem czas i wysiłek można umieścić w, czujesz zmarnowane, gdy nie dostaniesz nigdzie. Łącze biznesowe, które oferuje coś w centrum, ma zmienną reputację w zależności od regionu. Niektóre centra przedsiębiorstw wspierają i operacje takie jak Finance South-East mają dobrą reputację dla jasnych i kompetentnych porad.

6. Korporacyjne firmy finansowe

Istnieje wiele firm konkurujących na rynku, które pomogą Ci zarabiać pieniądze dla Twojej firmy. Są to firmy w swoim własnym prawa, które próbują zarobić, ale to nie powinno zniechęcać. Mówi się, że stworzyłeś zachętę, aby pomóc Ci odnieść sukces. Zazwyczaj te firmy są opłaty pre-Fee, ale większość z was zarobić więcej opłat od back-end składnika sukcesu (udział cokolwiek wyzwalane). Koszty wahają się od £ 2K ‘ 15K z wyprzedzeniem i opłaty za sukces są zwykle w regionie 5%, choć można przejść do 20%. Uważaj na firmy, które oferują usługi za darmo (w oparciu o fakt, że zwykle otrzymujesz to, co płacisz) lub za bardzo wysokie opłaty z góry. Istnieją również pewne, które wydają się gwarantować inwestycję, którą płacisz za due diligence (DD). W końcu płaci ‘ 40k z wyprzedzeniem, a dostaniesz coś w DD, który uniemożliwia inwestowanie (które nigdy nie jesteś pewny, aby zrobić tak). Upewnij się, że rozumiesz i ustalasz przed Tobą uzgodnienia.

7. Twoi znajomi i rodzina

W rzeczywistości jest to, gdzie wielu ludzi iść na pierwsze konsultacje. Cóż, chyba że Twoi znajomi i rodzina nie wpadną do każdej z poprzednich 6 kategorii, jest prawdopodobne, że Twoja Rada może być nieco wątpliwy. Jeśli miał rzeczywiste doświadczenia tego samego problemu i masz ustalone, a następnie przez wszystkich środków słuchać. Należy jednak zawsze pamiętać o źródle porad. Skąd wiesz, skąd pochodzą wasze doświadczenia?

Główne doświadczenia, które są tutaj, aby zastanowić się, gdzie informacje pochodzą od tego, czy te informacje są oparte na rzeczywistych doświadczeń i szkoleń i jak ważne jest dla konkretnej firmy.

Powiązane posty

Biden, Nigdy

Editor’s Note: Jeśli chcesz przeczytać więcej plusów i wad na głosowanie na prezydenta Trumpa,...
Top