Nasze opinie o serwisie internetowym Lexatrade

Nasze opinie o serwisie internetowym Lexatrade

W tej serii artykułów przyglądamy się serwisom internetowym oferującym inwestycje handlowe, a dzisiaj zajmiemy się właśnie opiniami o Lexatrade – i opowiemy nieco więcej o możliwościach i zasadach inwestycji w tym serwisie. Warto na początek wspomnieć, że Lexatrade to firma działająca na rynku już od dwóch lat, będąca częścią międzynarodowego lidera w branży inwestycyjnej – firmy Swissone. W swojej ofercie Lexatrade przedstawia możliwości związane z handlem parami walutowymi, kryptowalutami, towarami i papierami wartościowymi. Możliwości handlu i inwestycji są nieco różne w zależności od rodzaju posiadanego konta. W naszej opinii Lexatrade to profesjonalny, rzetelny serwis oferujący kompleksowe usługi. Pierwszy kontakt z Lexatrade – strona internetowa serwisu – jest stworzona w taki sposób, aby dać użytkownikowi poczucie komfortu. Jest niezwykle intuicyjna, czytelna i przede wszystkim zawiera wszystkie niezbędne informacje o Lexatrade. 

Nasze opinie o serwisie internetowym Lexatrade

Potencjalny użytkownik, odwiedzając stronę po raz pierwszy, będzie od razu mieć wrażenie, jakby znał ją od zawsze, a to dzięki jasno podpisanym zakładkom przeprowadzającym przez platformę krok po kroku. Według opinii o Lexatrade, wielu inwestorów mówi, że strona internetowa Lexatrade jest jedną z najlepiej zorganizowanych platform w branży. Inwestorzy mają tutaj do wyboru aż pięć rodzajów kont, które różnią się przede wszystkim wartością minimalnego depozytu i ilością dodatków. Konto w serwisie można otworzyć wpłacając już 250 $, co łączy się również z otrzymaniem bonusu powitalnego i szkoleniem z działania platformy WEB. Przyjrzyjmy się więc nieco bliżej informacjom o Lexatrade: możliwościom inwestycyjnym i rodzajom kont. 

day-trading-platform

Podstawowe informacje o Lexatrade

Chcąc otworzyć konto w Lexatrade, inwestor ma do wyboru aż pięć możliwości. Każdemu z kont przypisana jest inna wartość minimalnego depozytu, bonus powitalny i dodatkowe profity. Najbardziej prestiżowym kontem w Lexatrade jest konto VIP, gdzie minimalny depozyt wynosi 100 000 dolarów amerykańskich. Tutaj użytkownik może liczyć na bonus powitalny nawet do 120 %. Spójrzcie na listę dodatków do konta VIP:

  • Wypłaty z konta objęte maksymalnym priorytetem
  • Wprowadzenie do działania platformy WEB
  • Indywidualny harmonogram współpracy z doświadczonym analitykiem finansowym
  • Specjalne techniki handlowe
  • Pełny dostęp do kursów tradingowych wraz z certyfikatem ukończenia
  • Dostęp do platformy MT4
  • Dochodowe portfele inwestycyjne
  • Możliwość handlu parami walutowymi, kryptowalutami, towarami i papierami wartościowymi,
  • Zaproszenie na konferencję inwestorów
  • I wiele innych!

Jak wspomnieliśmy, mowa tutaj o najbardziej prestiżowym koncie, czyli koncie VIP. Do kont najczęściej wybieranych przez standardowych użytkowników należy konto GOLD, gdzie minimalny depozyt wynosi 10 000 $ a wartość bonusu powitalnego to nawet 70 %.

Zanim jednak zdecydują się Państwo na otwarcie konta, warto zapoznać się z informacjami o Lexatrade. Te najprościej będzie znaleźć w zakładce Informacje. W tej zakładce w części Dokumentacja Prawna znajdą Państwo między innymi Umowę Użytkownika, obowiązkową lekturę każdego inwestora. Dalej znajdziemy informacje o Lexatrade, zbiór najlepszych analityków firmy na polski market oraz informacje o programie partnerskim. Dla tych chcących być zawsze a bieżąco z wiadomościami ze świata gospodarki, zdecydowanie polecamy Strefę Inwestora, a tam: kalendarz ekonomiczny Forex, Wiadomości Gospodarcze i Analityka. Bardzo przydatnym i przemyślanym dodatkiem do strony jest zakładka zatytułowana Szkolenie, a tam między innymi Webinaria – szkolenia na żywo z możliwością zadawania pytań ekspertom! Podczas minionych webinariów podejmowane były takie tematy, jak np. handel z platformą MT4. 

Nasze opinie o serwisie internetowym Lexatrade

Oszukiwanie a Lexatrade

W dobie wszechobecnej cyfryzacji, oszukiwanie za pomocą platform internetowych jest niestety możliwe. Aby się przed tym bronić, należy mieć szeroko otwarte oczy, sprawdzać wszystkie informacje, czytać regulaminy i korzystać ze sprawdzonych serwisów. Na stronie Lexatrade można znaleźć kilka zaleceń, które mogą korzystnie wpłynąć na bezpieczeństwo i przeciwdziałać oszukiwaniu. Warto pamiętać o podstawowym zabezpieczeniu swojego komputera: dobry, zaktualizowany program antywirusowy to konieczność. Należy również dbać o bezpieczeństwo swoich kont: nie zapisujcie swoich haseł w łatwo dostępnych miejscach, a najlepiej wcale ich nie zapisujcie, starajcie się zapamiętać. Mowa tutaj nie tylko o hasłach do kont inwestycyjnych czy bankowych, ale nawet o bardziej błahych, jak te do serwisów społecznościowych. Informacje tam zdobyte mogą posłużyć właśnie do oszukania czy wyłudzenia danych. Nie dzielcie się dostępem do swoich kont z osobami trzecimi. Dodatkowo, zwracajcie uwagę na to, jakie programy instalujecie na swoich komputerach, unikajcie pobierania i instalowania tych z nieznanych źródeł. 

Oszuści kontra zabezpieczenia Lexatrade

Oszuści czy kryminaliści chcą wykorzystywać Lexatrade i tym podobne serwisy do „prania pieniędzy”, czy finansowania działalności przestępczych. Pieniądze pochodzące z nielegalnych źródeł, raz wprowadzone do legalnego obrotu stałyby się „czyste”, a transakcje na giełdach są anonimowe, co kusi wiele nieuczciwych osób. Aby zapobiegać takim działaniom, w Europie stosowane są polityki przeciwdziałania praniu brudnych pieniędzy i finansowania terroryzmu połączone z praktyką KYC – Znaj Swojego Klienta. Każdy, kto chce założyć konto w systemie musi spełniać określone warunki, które można znaleźć w Umowie Użytkownika. Każdy musi również przedstawić ważny dokument potwierdzający tożsamość – paszport lub dowód osobisty, a także potwierdzenie aktualnego adresu zamieszkania i skan karty płatniczej. Lexatrade monitoruje transakcje, a w przypadku, gdy zauważy działania podejrzane, kontaktuje się z odpowiednimi służbami. Aby zwiększyć komfort i bezpieczeństwo użytkowników, strona Lexartade jest wyposażona w certyfikat SSL, który zapewnia szyfrowanie danych przesyłanych między stroną a serwerem. W praktyce oznacza to, że strona powinna być odporna na działania mające na celu kradzież danych osobowych klientów. Dzięki temu certyfikatowi możliwe są również bezpieczne transakcje z użyciem kart płatniczych. 

Powiązane posty

Biden, Nigdy

Editor’s Note: Jeśli chcesz przeczytać więcej plusów i wad na głosowanie na prezydenta Trumpa,...
Top