Czy poufnych transakcji sprawy?

InvestmensPL

Większość inwestorów wie, że jest to całkiem dopuszczalne dla liderów firmy, takich jak dyrektorów zarządu, do kupna i sprzedaży zapasów w firmie. Jednak większość krajów wymaga, aby firma ujawnie takie transakcje na rynku.

Transakcje Insider nie są najważniejszą rzeczą, jeśli chodzi o długoterminowe inwestowanie. Ale tak samo, uważamy, że głupie ignorować poufnych transakcji w ogóle. Jak powiedział Peter Lynch, “wtajemniczeni mogą sprzedawać swoje udziały z wielu powodów, ale kupują je tylko jeden: sądzą, że cena wzrośnie.

Zobacz naszą najnowszą analizę dla Tian An China Investments

Ostatnie 12 miesięcy Insider transakcji w Tian China Investments

W ciągu ostatniego roku, widzimy, że największym Insider zakupu przez Insider sok un Chong dla HK $37m warte akcji, na około HK 4.10 $ za akcję. Więc to jasne, Insider chciał kupić, nawet po wyższej cenie niż bieżąca cena akcji (jest HK $3,65). Chociaż ich pogląd mógł się zmienić od momentu dokonania zakupu, sugeruje to przynajmniej, że mieli zaufanie do przyszłości firmy. Zawsze uważnie Zwróć uwagę na ceny wewnętrznych zapłacić przy zakupie akcji. Ogólnie rzecz biorąc, to łapie nasze oko, gdy Insider nabył akcji w cenach powyżej aktualnych, jak sugeruje, że wierzyli, że akcje były warte zakupu, nawet po wyższej cenie. Jedynym indywidualnym Insider kupić w ciągu ostatniego roku był sok un Chong.

Sok un Chong kupił łącznie 12000000 akcji w ciągu roku w średniej cenie HK $4.13. Poniższa tabela przedstawia transakcje niejawnego (przez osoby fizyczne) w ciągu ostatniego roku. Jeśli chcesz wiedzieć dokładnie, kto sprzedał, za ile, i kiedy, po prostu kliknij na poniższy wykres!

Czy Tian China Investments pochwalić High Insider własność?

Dla wspólnego akcjonariusza, warto sprawdzić, jak wiele akcji są utrzymywane przez wewnętrznych firm. Zwykle lubimy widzieć dość wysoki poziom własności poufnych. Wewnętrznych własnych 8,2% Tian China akcje inwestycyjne, warte około HK $459m. Chociaż jest to silny, ale nie wybitny poziom własności poufnych, to wystarczy, aby wskazać pewne wyrównanie między zarządzaniem i mniejszych akcjonariuszy.

Więc co Tian China inwestycje Insider transakcje wskazują?

To naprawdę nie znaczy, że żaden Insider nie handluje Tian An China Investments akcji w ostatnim kwartale. Na jaśniejszej notatki, transakcje w ciągu ostatniego roku są zachęcające. Byłoby wspaniale, aby zobaczyć więcej poufnych zakupów, ale ogólnie wydaje się, że Tian China inwestycje wewnętrznych są dość dobrze dopasowane (posiadanie znaczącego fragmentu akcji spółki) i optymistyczne na przyszłość. Lubię głębiej zagłębić się w to, jak firma wykonała w przeszłości. Możesz uzyskać dostęp do tego interaktywnego wykresu przeszłych zarobków, przychodów i przepływów pieniężnych za darmo.

Powiązane posty

Biden, Nigdy

Editor’s Note: Jeśli chcesz przeczytać więcej plusów i wad na głosowanie na prezydenta Trumpa,...
Top