Jak Narodowy dług Hits portfela każdego dnia

InvestmentPl

W dniu 8 października 2019, US Treasury poinformował, że całkowity wybitny USA dług Narodowy wynosił ponad $22 800 000 000 000 – z “tylko” $20 400 000 000 rok wcześniej.  Kongresu budżetu projektów biurowych, że dług będzie skakać do $28 500 000 000 000 do końca 2029.

Chociaż są to wszystkie z pewnością zdumiewające liczby przez każdy środek, co oni naprawdę oznaczają? W jaki sposób typowy amerykański pracownik-który zarabia roczną średnią płacę w wysokości $51 960, według amerykańskiego biura statystyki pracy-ma odnosić się do obecnego długu Narodowego w dwucyfrowych bilionach dolarów?

Prawdą jest, że podczas gdy dług Narodowy jest w pewnym stopniu niezgłębiony numer, konsekwencje długu mają rzeczywiste skutki, nawet dla Amerykanów przeciętnych. Podczas gdy niektóre scenariusze o tym, jak dług Narodowy może wpływać na portfel na co dzień może być spekulacyjne, wszystko jest możliwe, jeśli pożyczki nadal przyspieszyć w przyszłości, więc będziemy chcieli, aby przygotować swoje finanse teraz dla nieznanych.

Wyższe podatki

To może być trudne do przewidzenia, gdy rząd federalny zdecyduje, że nadszedł czas, aby uzyskać krajowy dług pod kontrolą i zacząć płacić go w dół. Ale gdy tak się stanie, będzie musiała generować dochody, aby dokonać tych płatności. Jednym ze sposobów, w jaki rząd może generować przychody, jest podniesienie podatków.

W pewnym momencie, ten przebieg działania wydaje się prawdopodobne. Przejście cięć podatkowych i zatrudnienia ustawa w 2017 cięcia podatków dla wielu Amerykanów. W środowisku z już niskie stawki podatkowe i rosnące zadłużenie narodowe, skale wydają się przechylony w kierunku podwyżkę podatków, a nie dodatkowe cięcia podatkowego. Plus, przepisy odnoszące się do indywidualnych stawek podatku dochodowego w redukcji podatków i zatrudnienia Act są już ustawione na wygasają naturalnie pod koniec 2025, co oznacza, że nawet jeśli Kongres nie wychodzi z ich sposób na podniesienie podatków, to nastąpi automatycznie z własnego porozumienia w 2025.

Co można zrobić o wyższych podatków

Kiedy przychodzi człowiek podatkowy, jedyną rzeczą do zrobienia jest użycie prawa podatkowego na swoją korzyść. Jeśli chodzi o oszczędności, oznacza to korzystanie z rachunków uprzywilejowanych podatkami. Podczas wkładania pieniędzy do tradycyjnej IRA jest zawsze dobry pomysł, jeśli można skorzystać z odliczenia podatku od składek, czasami wkład Roth IRA ma większy sens w dłuższej perspektywie. Na przykład, z obecnych stawek podatkowych tak niskie-i prawdopodobnie pozycji wyższej w przyszłości-może być lepiej zrezygnować z podatku uprzywilejowanych wkładu do tradycyjnej IRA teraz i zamiast korzystać z wypłat bez podatku z Roth IRA w przyszłości.

Wyższe oprocentowanie obligacji i rachunków oszczędnościowych

Nie wszystko o rosnącym długu krajowym niekoniecznie jest szkodliwe dla konsumentów. Z biegiem czasu rosnący dług krajowy może skutkować wyższymi stopą procentową. Na przykład, gdy konsumenci się obarczać zbyt dużo długu, muszą zapłacić wyższą stopę procentową, Jeśli szukają dodatkowych pożyczek. Tak też z USA Rząd. Może to być dobroć dla niektórych inwestorów. Jeśli rząd płaci wyższe stopy procentowe na jego instrumenty dłużne, jak rachunki Skarbu USA, inwestorzy korzystają zarabiać więcej, gdy kupują rządowe papiery wartościowe.

Co można zrobić o rosnące oprocentowanie inwestycji

Kluczem jako inwestor, gdy stopy procentowe rosną jest pozostanie w krótkoterminowych papierów wartościowych, które mogą być reinwestowane w wyższych cenach. Na przykład rachunki Skarbu USA są krótkoterminowe inwestycje, które dojrzewają w ciągu jednego roku lub mniej. Rachunki skarbowe można kupić z terminem zapadalności tak krótko, jak cztery tygodnie. Jeśli stawki idą wyżej, będziesz mógł ponownie zainwestować swoje dojrzewające rachunki skarbowe w wyższe inwestycje płatnicze.

Wyższe oprocentowanie kart kredytowych i innych kredytów

Chociaż wyższe stopy procentowe mogą skutkować zarabianiem więcej odsetek, to również oznacza, że może zapłacić więcej odsetek od zaległych długów masz. Jest to szczególnie istotne w przypadku zadłużenia zmiennego, takiego jak karta kredytowa. Oprocentowanie karty kredytowej zazwyczaj punkt punktu z rynkowych stóp procentowych, co oznacza, że niezapłacone karty kredytowe będzie kosztować więcej co miesiąc. Jeśli jesteś na zewnątrz patrząc pod kątem pewien nowy stały-oprocentowany kredyt, youll ‘ zobaczyć ów stopy mieć zaznaczone w górze tam także.

Co można zrobić o rosnące oprocentowanie kart kredytowych i innych kredytów

Jeśli nigdy nie po maksyma, że należy spłacić wszystkie zadłużenia karty kredytowej tak szybko, jak to możliwe, teraz byłby czas. Rosnące oprocentowanie karty kredytowej sprawi, że trudniej spłacić swój dług, jak stosy zainteresowanie i zaczyna Compounding. Jeśli absolutnie potrzebujesz pożyczki, spróbuj zablokować w najniższej stawki można znaleźć na najdłuższym okresie możliwe, więc jesteś chroniony przed rosnącymi stawkami na rynku.

Powiązane posty

Biden, Nigdy

Editor’s Note: Jeśli chcesz przeczytać więcej plusów i wad na głosowanie na prezydenta Trumpa,...
Top