Jaki procent udziałów w Teaminvest Private Group Limited czy Insiders Own?

PercentagePl

Jeśli chcesz wiedzieć, kto naprawdę kontroluje Teaminvest Private Group Limited (ASX: TIP), to będziesz musiał spojrzeć na makijaż jego rejestru akcji. Duże firmy zazwyczaj mają instytucje jako akcjonariusze, a my zwykle widzimy wewnętrznych posiadających udziały w mniejszych firmach. Warren Buffett powiedział, że lubi “biznes z trwałą przewagę konkurencyjną, która jest prowadzony przez zdolnych i właścicieli zorientowanych ludzi”. Więc miło jest zobaczyć kilka poufnych własności, ponieważ może sugerować, że zarządzanie jest zorientowane na właściciela.

Teaminvest Private Group nie jest dużą firmą według globalnych standardów. Ma kapitalizację rynkową AU $89M, co oznacza, że nie będzie miał uwagę wielu inwestorów instytucjonalnych. Na poniższym wykresie widać, że instytucje są zauważalne w rejestrze udziałów. Przyjrzyjmy się bliżej, aby zobaczyć, co różne rodzaje akcjonariusza może nam powiedzieć o TIP.

Co ma własność instytucjonalna powiedz nam o Teaminvest Private Group?

Wiele instytucji mierzy ich wyniki w stosunku do indeksu, który przybliża rynek lokalny. Tak więc zazwyczaj zwracają większą uwagę na firmy, które są zawarte w głównych indeksów.

Jak widać, inwestorzy instytucjonalni posiadają 5,2% Teaminvest Private Group. Sugeruje to pewną wiarygodność wśród inwestorów zawodowych. Ale nie możemy polegać na tym fakcie sam, ponieważ instytucje robią złe inwestycje czasami, tak jak każdy robi. Kiedy wiele instytucji posiada zapasy, zawsze istnieje ryzyko, że są one w “zatłoczonym handlu”. Gdy taki handel pójdzie nie tak, wiele stron może konkurować sprzedać czas szybko. Ryzyko to jest wyższe w firmie bez historii wzrostu. Możesz zobaczyć historyczne zarobki i przychody grupy Teaminvest Private Group, poniżej, ale miej na uwadze, że zawsze jest więcej do historii.

Teaminvest Private Group nie jest własnością funduszy hedgingowych. Nie jesteśmy podnoszenia na wszelkie pokrycia analityków w magazynie w tej chwili, więc firma jest mało prawdopodobne, aby być szeroko utrzymywane.

Insider własność Teaminvest Private Group

Definicja wewnętrznych firm może być subiektywna i nie różni się w zależności od jurysdykcji. Nasze dane odzwierciedlają poszczególnych wewnętrznych, przechwytywanie członków zarządu co najmniej. Odpowiedź kierownictwa firmy do zarządu; i te ostatnie powinny reprezentować interesy akcjonariuszy. Szczególnie, czasami menedżerowie najwyższego szczebla są na pokładzie, sami.

Powiązane posty

Biden, Nigdy

Editor’s Note: Jeśli chcesz przeczytać więcej plusów i wad na głosowanie na prezydenta Trumpa,...
Top